امروز : 02 اسفند 1396 ساعت 06:36

آخرین اخبار

نظر سنجی

عملکرد دوساله ی شورای شهر رامهرمز را چگونه ارزیابی می کنید؟

بسیارضعیف - 72.1%
ضعیف - 9.5%
متوسط - 6.3%
خوب - 12.1%
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 05 May 2016 - 00:00

آخرین نظرات

 • کلاهکج
  با سلام یه سوال داشتم؟ چرا رامهرمز فقط یک مطب چشم پزشک دارد که این مطب هم هیچ فرقی با درمانگاه تخصصی ...
   
 • جواد
  هرچه شهرستان ما میکشه دست شمس اله بهمئی هست چهارسال شهرانداخت عقب حالا هم باچه روحی دوباره میخوادبیادبراان ...
   
 • میلاد
  من پنچ سال سابقه کار وکارخانه سیمان داشتم اخراج شدم رفتم دفتر اقبال محمدیان هیچ کار نتوانست انجام بده ...
   
 • اخبار میراث فرهنگی
  دررابته گاز رسانی قسمت تل گسر
   
 • مجیدپوردیان
  میخوام تست بدم چکارکنم
   
 • Zahra
  مرسی جالب بود
   
 • کورش
  سلام من هیچ فرکانسی روی ۶۶ و ۶۹ دریافت نکردم هم دستی هم خودکار امتحان کردم فعلا از آقاجری استفاده ...
سودجوئی از ماجرای قتلِ آتنا:

برگزاری کلاسهای آموزش‌ مسائل جنسی برای کودکان با طعمِ ترساندن مردم و محتوای ناکجاآباد!

حکایت جنایتِ علیه دخترک ۷ ساله به نام آتنا اصلانی حکایت پیراهن عثمان شده است تا برخی افراد سودجو، اهداف نابجا و منحرف خود را تحت لوای آموزش تربیت جنسی کودکان پیش ببرند.

 

داود مدرسی یان: واقعیت حادثه قتل این دخترک ۷ ساله همچون خورشید بر اهل عقل و فهم و شعور روشن است که علت آن بی تقوایی و بی ایمانی و غرق شدنِ در شهوت و گناه است که یک مرد متاهل ۴۱ ساله به یک دختر معصوم ۷ ساله نظر کند.

واقعیت این قتل، واقعیت جامعه است که دو دهه است جامعه ایرانی زیر فشارِ تهاجم فرهنگِ منحط غربی در حال فروپاشی اخلاقی است.

واقعیت این است که بی دینی، لابالی گری، آزادی جنسی، فروپاشی نهاد خانواده، بی عفتی و بی حجابی و بی حیایی به‌کمک ماهواره و کتاب و فیلم و عناصر غرب زده امروز در خانه خانه ی ایرانی در حال گسترش است.‌


اینکه تربیت و آموزش مسائل جنسی و برخی نکات نیاز است تا کودکان، قربانی جنسی دیگر کودکان یا بزرگسالان قرار نگیرند یک امر بدیهی است و دین و هویت ایرانی اسلامی ما برآن تاکید ویژه دارد که پدران و مادران و معلمان در این زمینه وظایفی دارند و اساساً از حقوق بچه بر والدین همین مسائل است. اگر پدران و مادرانی این نکات را به بچه آموزش ندهند مورد نکوهش واقع می شوند.

بطور مثال: در برخی کتبِ روایی داریم که وقتی دختربچه از ۵-۶ سالگی بالاتر رفت دیگر نباید اجازه دهد نامحرمی و حتی محرمی غیر از پدر او را ببوسد چرا که تاثیر جنسی دارد.‌

شاید تاکید بر "هیچ نامحرمی غیر از پدر" امروز این است که درصد بالایی از تجاوز به کودکان و دختربچه ها توسط اقوام صورت می گیرد! که خیلی از اوقات خانواده ها هم بخاطر حفظ آبروی خود این را مطرح نمی کنند! و پدران و مادران در این زمینه وظیفه دارند به بچه آموزش دهند.


اما هم اکنون در سطح برخی از شهرهای خوزستان و ادارات ارشاد یا مدارس و پیش دبستانی ها، برخی افراد سودجو به دنبالِ برگزاری برنامه هایی با عنوان جلوگیری از قربانی شدن کودکان هستند که در عنوان تبلیغ و یا تصاویر تبلیغی خود، ماجرا و تصویر آتنا دخترک ۷ ساله را دستاویز کرده و با ترساندنِ مردم، خانواده ها را به شرکت در این برنامه ها تحریک کنند.

 

البته محتوایی که این مدعیان دنبال ترویج و آموزش آن هستند متفاوت است و بررسی‌برخی موارد نشان می دهد محتوای سالمی است و فقط در تبلیغ بصورت غلط از ماجرای آتنا سوءاستفاده شده اما در برخی موارد نشان می دهد محتوا ناسالم و کپی برداری از کتبِ غربی است که چند نکته ای را عرض می کنیم:


اینکه عده ای بخواهند قتل این دخترک مظلوم را به عدم آموزش جنسی او ربط دهند عین بی شعوری، تهمت، بی تقوایی و بی شرمی است. این عین جسارت به والدین این بچه است. آیا آتنا ابتدائیات و مسائل ابتدایی را نمی دانسته و اسیر این‌گرگ شده؟! آیا اگر آتنا آموزش های شما را می دید از دست آن گرگ خبیث نجات پیدا می کرد؟!

و آیا والدین این‌نکات را به بچه ها نمی گویند تا افرادی مدعی آموزش به بچه های ما شوند که خود اسیر افکار منحط غربی اند! چرا یک عده به شعور جامعه اهانت می کنند؟!

آیا آن کودکانی که قربانی امور جنسی "نشده اند" زیر نظر شماها آموزش دیده اند؟! اتفاقاً امروز طلاق، خیانت، تجاوز جنسی و گناهانی از این دست در میان افرادی بیشتر رواج دارد که سعی دارند با زدودنِ فرهنگ اسلامی ایران، فرهنگ لاابالی گری و مفاهیم غربی در قالب های گوناگون بر کشور غالب کنند!

آیا غیر از این است که امروز بیشترین مشکلات از این دست در بین خانواده هایی است که بیشتر دم از فرهنگِ غربی‌می‌‌ زنند؟


چرا نمی خواهید بفهمید که عامل اصلی قتلِ این دختر ۷ ساله، بی تقوایی آن گرگ خبیث و فوران شدن گناه جنسی بعلت استفاده غلط از ماهواره و فضای مجازی و چشم چرانی و بی حجابی و بی تقوایی است نه آموزش یا عدم آموزشِ برّه ای که اسیر چنگال گرگ شده است؟!


حالا به اسم آموزش مسائل جنسی به کودکان‌ معصوم‌ و سوءاستفاده از قتل دخترک ۷ ساله برای خودتان دکان بازکرده اید!! که در واقع این کار شما یکی از عوامل ترویج گناه و بلوغ زودرس در بچه هاست که خود زمینه بی بندباری جنسی است.


به نظر می رسد دستگاههای مسئول که در این جنگ نرم حکم قرارگاههای مرکزی را دارند هرچند ما می دانیم‌مختل اند اما وظیفه دارند این کارگاهها و محتوای این‌کارگاهها را تایید و با نظرات کارشناسان متعهد و متخصص و دینی محتوای سالمی را جهت ارائه آماده نمایند و با افراد و جریانات سودجو که دنبال مسائل دیگری هستند برخورد کنند.

البته این وظیفه، چیزی از رسالت تشکلهای مردمی کم نمی کند و می توانند بصورت آتش به اختیار محتوایی جهت ارایه آماده و رسانه ای کرده و با کمک مساجد، حوزه های علمیه و مدارس در سالم سازی جامعه تلاش نمایند.
داود مدرسی یان

 

انتهای مطلب/

 

 

 

نوشتن دیدگاه

 

شهرستان رامهرمز

کلیه مطالب این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی رامهرمزنیوز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
پیاده سازی توسط : طراح وب میهن