امروز : 02 اسفند 1396 ساعت 01:06

آخرین اخبار

نظر سنجی

عملکرد دوساله ی شورای شهر رامهرمز را چگونه ارزیابی می کنید؟

بسیارضعیف - 72.1%
ضعیف - 9.5%
متوسط - 6.3%
خوب - 12.1%
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 05 May 2016 - 00:00

آخرین نظرات

 • کلاهکج
  با سلام یه سوال داشتم؟ چرا رامهرمز فقط یک مطب چشم پزشک دارد که این مطب هم هیچ فرقی با درمانگاه تخصصی ...
   
 • جواد
  هرچه شهرستان ما میکشه دست شمس اله بهمئی هست چهارسال شهرانداخت عقب حالا هم باچه روحی دوباره میخوادبیادبراان ...
   
 • میلاد
  من پنچ سال سابقه کار وکارخانه سیمان داشتم اخراج شدم رفتم دفتر اقبال محمدیان هیچ کار نتوانست انجام بده ...
   
 • اخبار میراث فرهنگی
  دررابته گاز رسانی قسمت تل گسر
   
 • مجیدپوردیان
  میخوام تست بدم چکارکنم
   
 • Zahra
  مرسی جالب بود
   
 • کورش
  سلام من هیچ فرکانسی روی ۶۶ و ۶۹ دریافت نکردم هم دستی هم خودکار امتحان کردم فعلا از آقاجری استفاده ...
با حمایت های مدیرکل بحران استان خوزستان:

پایگاه مدیریت بحران رامهرمز تجهیز شد/دیگر شهرستانها از رامهرمز به عنوان پایگاه نمونه الگوگیری خواهند کرد

باتوجه به اینکه پایگاه رامهرمز بعنوان نمونه و الگو در سطح استان مشخص شده است در آینده نزدیک کارگاه آموزشی مدیریت بحران استان به میزبانی رامهرمز برگزار می گردد و اداره کل مدیریت بحران استانداری در نظر دارد سایر شهرها با بازدید از پایگاه رامهرمز از این شهرستان الگوبرداری کنند.


مسول پایگاه چندمنظوره مدیریت بحران رامهرمز درگفتگو با رامهرمزنیوز اظهار کرد: در پی اقدامات اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان درخصوص تجهیز مرحله به مرحله پایگاه های استان امروز با مراجعه به این اداره کل اقلام مورد نظر را تحویل گرفتیم و در مراحل بعد نیز مابقی وسایل پس از تهیه تحویل شهرها می شود.

مدیریت بحران رامهرمز

شاهرخ رفاعی این اقلام راشامل کپسول های اطفاء حریق، برانکارد،آتش کوب دستی،آب پاش دستی قابل حمل،کپسول اکسیژن جهت تنفس،جلیقه نجات و تعداد ۱۰هزار ماسک فیلتردار جهت توزیع در زمان بحران های ناشی از گردوخاک که برای گروه های سنی پرخطر ، بیماران و کودکان می باشد عنوان کرد.

مدیریت بحران رامهرمز


وی بابیان اینکه رامهرمز جز شهرهای برتر در تجهیز پایگاه است و باتلاشها و زحمات مدیرکل بحران استان شاهد تحولات چشمگیری در این حوزه هستیم گفت: علاوه برتجهیز پایگاه های شهرستان ،حاجی زاده مدیرکل استان شرکتهای صنعتی استان را موظف نمود تا تعداد ۲۰۰هزار عدد ماسک فیلتردار تهیه و در اختیار مدیریت بحران استان قرار دهند و همچنین از مسئولین شهرستان ها خواست که از شرکتها و ادارات ذیربط  این مسئله را نیز دنبال کنند.


رفاعی در ادامه افزود باتوجه به اینکه پایگاه رامهرمز بعنوان نمونه و الگو در سطح استان مشخص شده است افزود: در آینده نزدیک کارگاه آموزشی مدیریت بحران استان به میزبانی رامهرمز برگزار می گردد و اداره کل مدیریت بحران استانداری در نظر دارد سایر شهرها با بازدید از پایگاه رامهرمز از این شهرستان الگوبرداری کنند.


مدیریت بحران رامهرمز در پایان خبر داد: بامذاکره با دکترحاجی زاده و کارشناسان اداره کل و قول مساعد این عزیزان درخصوص حمایت های لازم،بزودی اتاق وضعیت و فرماندهی حادثه در پایگاه مدیریت بحران رامهرمز راه اندازی و فعال خواهدشد که اولین شهر استان در این مورد خواهیم بود که جا دارد از همکاری فرماندار محترم،ادارات عضوستاد،شهرداری و شورای اسلامی شهر صمیمانه تشکر نماییم.

 

انتهای خبر/

 

نوشتن دیدگاه

 

شهرستان رامهرمز

کلیه مطالب این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی رامهرمزنیوز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
پیاده سازی توسط : طراح وب میهن