امروز : 28 دی 1395 ساعت 12:34

آخرین اخبار

نظر سنجی

عملکرد دوساله ی شورای شهر رامهرمز را چگونه ارزیابی می کنید؟

بسیارضعیف - 72.1%
ضعیف - 9.5%
متوسط - 6.3%
خوب - 12.1%
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 05 May 2016 - 00:00

آخرین نظرات

 • محسنی
  بله تقصیر دولت قبلی
   
 • **
  حتما این هم تقصیر دولته
   
 • علی محمدیان
  نهایت تشکر و سپاس از ورزشکاران عزیز خصوصا جناب آقای بهوندی مربی زحمتکش تیم پیروزی که واقعا سنگ ...
   
 • رومزی اصل
  خسته نباشید خدا قوت مردم فقط امنیت می خواهند دعای خیرشان بدرقه شماست لطفا به چندنرخی بودن قیمت میوه را ...
   
 • سجاد
  متاسفانه مسولین شهر اهل فرهنگ سازی نیستن. وقتی تابلوهای تبلیغاتی شهرمون شده محل آگهی فوت و حتی یکبار ...
   
 • امیر
  همانطوریکه ملاحظه می شود زباله ها متاسفانه پسماندهای خانگی هستند که توسط ماشین های شهرداری اینجا تخلیه ...
   
 • محسنی
  من حرفی برای گفتن ندارم
رامهرمزنیوز گزارش می دهد؛

ورود رسانه های منتقد به فرمانداری رامهرمز ممنوع!/بویری جوانی بی تجربه که صندلی خویش را با اشتباهی دیگر تحویل داد

ممنوع الورود کردن خبرنگارانی که حتی در روز خبرنگار هم یادی از آنان نشد، از سوی دولتمردانی که شعار ما را نقد کنید سر می دهند و ادعای آزادی بیان دارند و واویلا و وامصیبتا از شکسته شدن قلم ها می گویند، اقدامی ناپسند بشمار می آید.

 

به گزارش رامهرمزنیوز، عصر روزگذشته در حالی که خبرنگاران برای پوشش جلسه تودیع و معارفه فرماندار رامهرمز به محل فرمانداری شهرستان مراجعه کرده بودند از ورود خبرنگاران رسانه های منتقد از جمله رامهرمزنیوز توسط بویری فرماندار معزول جلوگیری بعمل آمد.

 

این حرکت در حالی اتفاق افتاد که از حدود 8 ماهی که علی بویری بعنوان سرپرست فرمانداری رامهرمز معرفی شده بود این پایگاه خبری تحلیلی با در نظر گرفتن عدالت و فرصت دادن به فرماندار جوان سعی کرد نقد و بیان مشکلات عدیده شهرستان را که به فرمانداری و در راس آنها فرماندار بر می گشت را به زمان دیگری موکول کند تا فرصتی برای این جوان بی تجربه باشد که این رویکرد منتج به آن شد که این رسانه بدون هیچ مشکلی در برنامه ها و جلسات مختلف شرکت کند.

 

فرمانداری رامهرمز

 

اما چند روز پیش و بعد از عدم حضور برخی مسئولین در مراسم گرامیداشت 9 دی بعنوان یکی از نمادهای دفاع از ارزش های انقلاب و ولایت و نقل خبری از غیبت بویری در این مراسم ، ناگهان مدیر جوان و کم تجربه نقد را تحمل نمی کند و در روز پایانی خود در مسند سرپرست فرمانداری از ورود این رسانه و رسانه های منتقد جلوگیری می کند.

 

ممنوع الورود کردن خبرنگارانی که حتی در روز خبرنگار هم یادی از آنان نشد، از سوی دولتمردانی که شعار ما را نقد کنید سر می دهند و ادعای آزادی بیان دارند و واویلا و وامصیبتا از شکسته شدن قلم ها می گویند، اقدامی ناپسند بشمار می آید.

 

رامهرمزنیوز حضور احسانی نیا فرماندار سابق دزفول با ۲۸ سال تجربه کاری را بر مسند فرمانداری رامهرمز به فال نیک گرفته و امیدوار است وی و همکارانش با علم بر مشکلات عدیده شهرستان و با نظارت جدی بر دستگاههای اجرایی در جهت پیشرفت و آبادانی رامهرمز قدم بردارند.


همچنین برای علی بویری که حدود 4 سالی بیش نیست که استخدام دولت شده و از قضا در شروع خدمت خود بر صندلی فرمانداری شهر کهن و باتمدن چند هزار ساله رامهرمز تکیه زده بود آرزوی موفقیت و سعه صدر بیشتر در امورات را دارد.

 

انتهای پیام/

 

 

 

نوشتن دیدگاه


 

شهرستان رامهرمز

کلیه مطالب این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی رامهرمزنیوز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
پیاده سازی توسط : طراح وب میهن