امروز : 02 اسفند 1396 ساعت 06:37

آخرین اخبار

نظر سنجی

عملکرد دوساله ی شورای شهر رامهرمز را چگونه ارزیابی می کنید؟

بسیارضعیف - 72.1%
ضعیف - 9.5%
متوسط - 6.3%
خوب - 12.1%
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 05 May 2016 - 00:00

آخرین نظرات

 • کلاهکج
  با سلام یه سوال داشتم؟ چرا رامهرمز فقط یک مطب چشم پزشک دارد که این مطب هم هیچ فرقی با درمانگاه تخصصی ...
   
 • جواد
  هرچه شهرستان ما میکشه دست شمس اله بهمئی هست چهارسال شهرانداخت عقب حالا هم باچه روحی دوباره میخوادبیادبراان ...
   
 • میلاد
  من پنچ سال سابقه کار وکارخانه سیمان داشتم اخراج شدم رفتم دفتر اقبال محمدیان هیچ کار نتوانست انجام بده ...
   
 • اخبار میراث فرهنگی
  دررابته گاز رسانی قسمت تل گسر
   
 • مجیدپوردیان
  میخوام تست بدم چکارکنم
   
 • Zahra
  مرسی جالب بود
   
 • کورش
  سلام من هیچ فرکانسی روی ۶۶ و ۶۹ دریافت نکردم هم دستی هم خودکار امتحان کردم فعلا از آقاجری استفاده ...

دیدار فعالان رسانه ای و فرهنگی رامهرمز با اقبال محمدیان در مجلس

جمعی از فعالان رسانه های رامهرمزنیوز و یاران۳۱۳ با اقبال محمدیان نماینده رامهرمز و رامشیر دیدار و راجع به مسائل و مشکلات شهرستان نکاتی را‌ مطرح کردند.

 

به گزارش رامهرمزنیوز، در این جلسه که ظهر امروز سه شنبه ۲۰ تیرماه در دفتر وی در مجلس شورای اسلامی برگزار شد مسائلی مربوط به شهرستان و پیشنهاداتی از طرف این فعلان رسانه ای مطرح گردید.

 

در ذیل مهم ترین مسائل مطرح شده این جلسه خطاب به نماینده‌ محترم در چند محور ارائه می شود:


* نماینده در طول یکسال اخیر پیگیری ها و مصوبات فراوانی را داشته که جای تقدیر دارد اما اصل، اجرای این مصوبات و خروجی آن روی زمین است. نماینده محترم در عرصه های نیروگاه سیکل ترکیبی، حل مشکل کشاورزان، تحول شبکه آبرسانی شهری و تعویض لوله های آب، معضلات امنیتی و اجتماعی، راه ها و‌ جاده های درون و برون شهری، حل مشکلات بخش ها‌ و روستاها، مشکلات ارتباطات و خطوط تلفن و اینترنت شهر و بخش ها، ورزش و جوانان و ده ها دستور از وزرا در‌مسائل خرد و کلان، مصوبات و پیگیری هایی را انجام داده است که قابل تقدیر است.


* متاسفانه نماینده از داشتن‌ یک تیم کاری و اجرایی قوی بی بهره بوده و این ضعف مشهود است. تشکیل یک تیم فکری، راهبردی و اجرایی برای پیگیری مصوبات و دستورات گرفته شده از وزرا امری حیاتی است. نماینده می بایست مسائل را در سطح کلان پیگیری نماید اما وظیفه تیم اجرایی در سطح استان و شهرستان است که این مصوبات را دنبال کند. افرادی در سطح شهرستان و استان هستند که آقای نماینده می تواند از آنها استفاده کند و یک تیم قوی اجرایی تشکیل دهد. اینکه نماینده‌ خود درگیر ریز و درشت مسائل شود از اصل کارها باز می‌ماند.


* نماینده، نماینده همه مردم است و اینکه ما مدعی پیگیری حل مشکلات شهر و مشکل مردم هستیم یک اصل است. اما فقط افرادی می توانند در حل این مشکلات به ایشان کمک کنند که همدل و همسو باشند‌. اصل کارآمدی و اصل همدلی بدون همدیگر ارزشی ندارند.


*  دفتر و اطرافیان نماینده می بایست بیش از پیش مدیریت و اگر ‌تحولاتی نیاز است ایجاد شود.


* انتقاد از وضعیت دستگاههای فرهنگی و انتظار توجه ویژه آقای نماینده به فعالیت های فرهنگی اعم از مساجد، هیئات، تشکلها و گروه های خودجوش.


* توجه به فعالیتهای قرآنی‌ که امروز خیلی از شهرستان های استان از رامهرمز توسط موسسه قرآنی بیت الاحزان حضرت زهرا(س) مدیریت می‌ شوند و درحال حاضر بزرگترین کار قرآنی در استان خوزستان می باشد.


*در پایان نیز آقای محمدیان ضمن ارائه گزارش ‌کاری از پیگیری های خود و تایید این انتقادات و پیشنهادات بر پیگیری این نکات تاکید کرده و اظهار امیدواری کردند در آینده نزدیک این مسائل محقق شوند.


انتهای خبر/

 

نوشتن دیدگاه

 

شهرستان رامهرمز

کلیه مطالب این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی رامهرمزنیوز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
پیاده سازی توسط : طراح وب میهن